Jste zde

Domů

KČT vydal tři sběratelské brožury a sbírkovou edici samolepek k výročím 100 let vzniku republiky a 130 let od založení KČT (duben 2018)

 

KČT vydal dvě sběratelské brožury a sbírkovou edici samolepek k výročím 100 let vzniku republiky a 130 let od založení KČT (prosinec 2017)

100 let republiky, 130 let v pohybu  100 let republiky, 100 pochodů a výletů, 100 kulturních zážitků  130 let KČT

Česká republika oslaví leto 100 let od svého vzniku a Klub českých turistů si připomene 130 let od svého založení. KČT pokračuje v pochodech k těmto významným výročím. Zapojte se do projektu i vy a zúčastněte se některého z mnoha pochodů. Sbírejte do sběratelských brožur samolepky a originální razítka, zúčastněte se Velkého stoletého losování o hodnotné ceny.

V prodeji jsou tři sběratelské brožury, modrá, zelená a červená, prodávají se na pochodech, v infocentru KČT, přes internet v e-shopu KČT a ve vybraných prodejnách ROSSMANN Drogerie Parfumerie. Cena všech tří brožur je 120 Kč. V cíli jednotlivých pochodů je možné získat celkem 100 samolepek - 23 s modrou přelepkou do první brožury, 35 se zelenou přelepkou do druhé a 42 s červenou přelepkou do třetí brožury. 

Třetí, červená brožura, zahrnuje pochody, které se uskuteční od 1. dubna 2018 do 28. října 2018.

Více o pochodech i celém projektu na www.100letvznikurepubliky.cz.

Míla Bradová, Turista 4/2018


Děkujeme partnerům projektu: ROSSMANN Drogerie Parfumerie, SOCR ČR, Ministerstvo kultury, COOP, Česká pojišťovna, Modrá pyramida, Sběratelská karta, Jaderná elektrárna Temelín, Trodat, Hlavní město Praha, Botanická zahrada Praha,TVNova, Blesk, Lidé a Země, Turista, Turistika.cz, Regina DAB Praha, KAM po Česku, A.T.I.C.

 

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card

          Fotolab-cewe Český systém kvality služeb (ČSKS)

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.
Alpine Pro

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608
        Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Národní muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad Lví stopa - ŠKODA-auto

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy