Jste zde

Domů

Zpět na úvod Sekce IVV + IML

IVV

Městské a okruhové turistické trasy IVV - RWW

Městské, příměstské a okruhové trasy IVV - RWW - plnění je stejné jako na turistických akcích. Každý provozovatel má za povinnost po splnění trasy turistou vydat do jeho průkazu razítko IVV. Plnění se liší jen v tom, že tuto trasu lze plnit kdykoliv dle příslušného záznamníku ale maximálně jednou za půl roku na danou trasu.

Po kliknutí na daný název trasy se vám zobrazí podrobnější informace o uvedené trase.

Vydavatele záznamníků kontaktujte výhradně písemně na uvedené adrese nebo telefonicky na uvedeném telefonním čísle. Nejčastější praxí bývá písemná nebo telefonická žádost o zaslání záznamníku. Placení pak probíhá formou složenky či po dohodě osobní předáním. Vydavatelé také často své záznamníky prodávají na turistických akcích IVV v místě kterého se záznamník týká, popřípadě na významných akcích v ČR.

Od roku 2013

  • Od roku 2013 se mohou městské i okruhové trasy plnit co se týče počtu razítek do akcí jednou za kvartál / neboli maximálně 4x do roka.
  • Co se týče razítek do km tak dle směrnic neomezeně.

Poznámky

Vydávání a plnění kruhových tras se řídí směrnicemi. Správce webu nemůže ručit za správnost informací - data jsou zadána podle posledních itinerářů výbor sekce IVV/IML obdržel, a na informacích které dodá vydavatel záznamníku.

Prosím vydavatele pokud zjistíte nesprávnost v údajích - kontaktujte prosím vedení Sekce IVV + IML mailem. Jakmile to bude možné, budou údaje opraveny.

Ke stažení

Obrázek uživatele admin

Partneři a sponzoři Klubu českých turistů

Generální partner

Lesy České republiky a.s.

         Partneři

          HAMÉ Turistické známky BoCo Mikov Sphere Card

          Fotolab-cewe Český systém kvality služeb (ČSKS)

Hlavní partneři

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví - Pečujeme o Vás každou vteřinu České dráhy a.s. Author - evropská značka jízdních kol Česká spořitelna a.s.
Alpine Pro

         Partnerské spolky

          Asociace A-TOM KST - Klub slovenských turistů Maďarský turistický svaz - Magyar Természetjárö Szovetség PTTK - Klub polských turistů - Polskie towarzysto turystyczno-krajoznawcze Český olympijský výbor Alpenverein.cz, Alpský klub Praha-Innsbruck 608
        Oesterreichischer Touristenklub Fichtelgebirgsverein e.V. Česká asociace Sport pro všechny Folklorní sdružení České republiky Česká obec sokolská Junák - český skaut, z.s. ERA-EWV-FERP - Evropská asociace turistických klubů

Partnerské instituce, organizace a firmy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR Ministerstvo životního prostředí ČR Ministerstvo pro místní rozvoj ČR Czech Tourism Konto Bariéry kudyznudy.cz - tipy na výlet Labská stezka CzeCot - turistický portál České republiky Středočeský kraj Jihočeský kraj Plzeňský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Kraj Vysočina Ministerstvo kultury ČR Národní památkový úřad Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR Ministerstvo zemědělství ČR Národní zemědělské muzeum Národní muzeum Turistické infocentrum KČT Plzeňský Prazdroj Moje vertikální kilo Zeměměřičský úřad Lví stopa - ŠKODA-auto

WEBARCHIV - archiv českého webuMediální partneři

Časopis Turista Kulturní kalendář 366 dní KAPesní KATalogy volného času Portál DŘEVO a STAVBY Časopis MŮŽEŠ Svět outdooru Turistika.cz - portál pro větší zážitek z cest a výletů Turistické listy